Health, Nutrition & Diet Guide

Ücretsiz sağlık uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 35.7 MB
  • Version 2.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Organic Information
Dilediğiniz her yerde dilediğiniz bilgiye ulaşabileceğiniz bu uygulama sayesinde birçok hastalık hakkında çözüm yolu bulabilirsiniz.

Sağlıklı ve mutlu bir yaşam için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilere kolayca ulaşabileceğiniz, gerekli sağlık desteği ve çeşitli ipuçları sunan Health, Nutrition & Diet Guide uygulamasında beslenme haberleri de yer almaktadır. Hastalıklarınız için doğal pek çok çözüm yolu sunan bu uygulama; fitness, kilo kaybı, diyet planı gibi bölümlerden oluşmaktadır. Ayrıca beslenme konusunda da bilgiler sunan Health, Nutrition & Diet Guide uygulamasında kendinize ait profil oluşturmanızı da sağlar.

Kullanıcılarına ait diyet planı sunan bu uygulama, hipertansiyon, anksiyete, alerji veya uykusuzluk gibi daha birçok hastalık hakkında bilgi edinmenize olanak tanır. Health, Nutrition & Diet Guide uygulaması her an ulaşabileceğiniz rehberiniz konumundadır.

Dilediğiniz her yerde dilediğiniz bilgiye ulaşabileceğiniz bu uygulamanın sağlığınızla ilgili farklı soruları içeren bölümleri de bulunmaktadır. Sağlık destekleri, sağlık faydaları, evde yapılan çareler, sağlık ipuçları ve beslenme haberleri bu bölümlerden bazılarıdır.

Ayrıca güncel sağlık haberleri hakkında da bilgi edinebileceğiniz Health, Nutrition & Diet Guide uygulaması sağlık koşullarıyla mücadele etmenizi sağlarken, basit ve etkili çareleri de sizlere sunar.

Herhangi bir hastalık hakkında araştırma yapabileceğiniz bu bölümlerde hastalık belirtilerini gidermeye yardımcı olacak çareleri de görebilirsiniz.  Üstelik bu çareler tamamen doğal olup, çeşitli gıda maddeleri, yağlar ve otlardır.

iPhone ve iPad (http://iphone.indir.com/http://ipad.indir.com/) için tasarlanan bu uygulama tamamen ücretsizdir. Sizde sağlıklı bir yaşam için Health, Nutrition & Diet Guide uygulamasını cihazınıza yükleyin!

 

 

Daha Fazla Göster
Health, Nutrition & Diet Guide indir
DİĞER SÜRÜMLER