Health, Nutrition & Diet Guide

Ücretsiz sağlık uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 5.18 MB
  • Version 1.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Organic Facts
Sağlıklı bir yaşam için gerekli sağlık desteği ve çeşitli ipuçları sunan bu uygulama da beslenme haberleri de yer almaktadır.

Mutlu ve sağlıklı bir yaşam için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilere kolayca ulaşabileceğiniz Health, Nutrition& Diet Guide uygulaması hastalıklarınız için de çözüm yolları sunar. Fitness, kilo kaybı, diyet planı gibi bölümlerinde yer aldığı bu uygulama ile beslenme konusunda bilgiler alabilir, hatta oluşturduğunuz profil doğrultusunda kendinize özel olarak diyet planı da hazırlayabilirsiniz.

Hipertansiyon, anksiyete, alerji veya uykusuzluk gibi daha birçok hastalık hakkında kullanıcılarına çözüm yolları sunan Health, Nutrition & Diet Guide uygulaması her an ulaşabileceğiniz rehberiniz konumundadır.

Dilediğiniz her yerde dilediğiniz bilgiye ulaşabileceğiniz bu uygulamanın sağlığınızla ilgili farklı soruları içeren bölümleri de bulunmaktadır. Sağlık destekleri, sağlık faydaları, evde yapılan çareler, sağlık ipuçları ve beslenme haberleri bu bölümlerden bazılarıdır.

Herhangi bir hastalık hakkında araştırma yapabileceğiniz bu bölümlerde hastalık belirtilerini gidermeye yardımcı olacak çareleri de görebilirsiniz.  Üstelik bu çareler tamamen doğal olup, çeşitli gıda maddeleri, yağlar ve otlardır.

Ayrıca güncel sağlık haberleri hakkında da bilgi edinebileceğiniz Health, Nutrition & Diet Guide uygulaması sağlık koşullarıyla mücadele etmenizi sağlarken, basit ve etkili çareleri de sizlere sunar.

Sizde sağlıklı bir yaşam için, bu uygulamayı cihazınıza hemen yükleyin, üstelik tamamen ücretsiz!

 

Daha Fazla Göster
Health, Nutrition & Diet Guide indir
DİĞER SÜRÜMLER